KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13546158
nr 1354 6158
Oidentifierad konstnär. Signerad, 1902, Marin. Olja på duk, 45x35 cm
Kondition: skadad duk
Utrop:
400 kr
Såld:
400 kr
måndag 19 oktober 2020
kl 20:41:41
150 kr
300 kr
350 kr